Naším cílem je nabídnout každému z našich klientů maximální úsporné řešení při realizaci devizového obchodu oproti kursovním lístkům tuzemských bank a zároveň i zajímavé ceny oproti dealingu.

V.Z.V. směnárna a.s. nemá tradiční kursovní lístek, ale stanovuje každému klientovi individuální nabídku kursu pro danou chvíli. Máme zajištěný přístup 24 h. denně na obchodování na finančním trhu od společnosti Reuters Czech Republic, jež nám poskytuje aktuální informace o dění na finančních trzích a jsme tak nepřetržitě informováni o dalším možném vývoji obchodování. Nemáme žádné omezení a nakoupíme či prodáme devizy v libovolném množství dle potřeb klienta. Obchodujeme se všemi standardními měnami, avšak naši klienti nejvíce poptávají měny: CAD, CZK, EUR, GBP, PLN, SEK, USD. Aktuální kursová nabídka je sdělena klientovi každý pracovní den mezi 8,00 – 15,00 hodinou.

Pro větší pohodlí, rychlost a úsporu transakčních nákladů máme pro naše klienty zřízeny účty u těchto bank: Komerční banka a.s., Česká spořitelna a.s., Raiffeisenbank a.s., Sparkasse Oberlausitz – Niederschlesien, které jsou vedeny odděleně od vlastních účtů společnosti V.Z.V. směnárna a.s..

Devizovým klientům nabízíme tyto výhody:

  • výhodné kursy při nákupu a prodeji devizových prostředků bez poplatků
  • poskytování peněžních služeb
  • promtní, rychlé a spolehlivé vypořádání všech obchodů
  • osobní přístup k přáním a potřebám klienta
  • korektní informace o aktuální situaci na trhu

S velkou pečlivostí vybíráme tým pracovníků, kteří pro naši společnost pracují ve směnárenských provozech, ale i na devizovém pracovišti. Zaměřujeme se především na odborné znalosti, profesionalitu a trestní bezúhonnost. Stejně důležitá je pečlivost, přesnost a spolehlivost.

Podmínkou pro realizaci bezhotovostních obchodů s cizími měnami a platebních služeb je uzavření Rámcové smlouvy k provádění bezhotovostních obchodů s cizími měnami a platebních službách.

Veškeré informace, vzor smlouvy, obchodní podmínky, reklamační řád Vám na vyžádání předáme při osobní schůzce, kterou si můžete sjednat s naším pověřeným pracovníkem, viz KONTAKTY.